Powered by Rotunda Volunteer Scheduling Software - Ministry Scheduler Pro

February 17 - July 27

February 22 - February 23: Seventh Sunday in Ordinary Time

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

Willene Bacon
Ann Wesson

Michelle Yanok

Sue Anstatt (1)
Don Mc Namee (2)
Linda Griffith (3)

Vicky Deleruyelle
Lyn (Rosalyn) Pierce

James Griffith
Jeff Wesson

Sunday, 8:00 AM

Betty Rader
Ann Rudinsky

Lyn (Rosalyn) Pierce

Pat Chambers (1)
Katie Penco (2)
Carolyn Alloway (3)

John Ellem (sub req.)
Mollie Maxon

Bob Jordan
Peter Yakob

Sunday, 11:00 AM

Chuck Hannah
Teresa Rollins

Rod Rauch

Rosalie Mc Donald (1)
Pam Hutchinson (2) (sub req.)
Diane Hughes (3)
Mary Segrest (4)
Kathy Hannah (5)

Kassidy King
Duncan Segrest

John Rauch
Trevor Strahler

Kimberly Davis

March 1 - March 5

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

Eighth Sunday in Ordinary Time

Debbie Deem
Judy Johnson

Cindy Kubala

Paul Modie (1)
Sandy Penco (2)
Don Mc Namee (3)

Sue Anstatt
Vicky Deleruyelle

Matthew Bremar
Bernard Fries

Sunday, 11:00 AM

Eighth Sunday in Ordinary Time

Mirtala Smith
Kathy Wiggins

Susan Rauch (sub req.)

Cindy Molinari (1)
Pam Hutchinson (2)
Diane Hughes (3)
Kathy Hannah (4)
John Ambrozy (5)

Daniel Ambrozy
Julia Ambrozy

Rosalie Mc Donald
Trevor Strahler

Heather King

Wednesday, 9:00 AM

Ash Wednesday

Wayne Fontaine

Joan Fontaine (1)
Susan Beaty (2)
Pat Chambers (3)

Vicky Deleruyelle (sub req.)
Pam Hutchinson (sub req.)

Wednesday, 5:00 PM

Ash Wednesday

Mark Penco

Katie Penco (1)
Sandy Penco (2)
Rosalie Mc Donald (3)

Sarah Davis
Selena Wiggins

March 8 - March 9: First Sunday of Lent

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

Barbara Corazzi
Leonard Corazzi

Maureen Boggs

Linda Griffith (1)
James Griffith (2)
Don Mc Namee (3)

Sue Anstatt
Vicky Deleruyelle

Bernard Fries
Greg Windland

Sunday, 8:00 AM

Peggy Huck
Alan Huck

Kenley Schwendeman

Susan Beaty (1)
Joan Fontaine (2)
Wayne Fontaine (3)

Bryan Hayes
Lyn (Rosalyn) Pierce

Becca Segrest
Duncan Segrest

Sunday, 11:00 AM

Burl Moore
MaryLou Moore

Ray LeFebvre

Pam Hutchinson (1) (sub req.)
Cindy Molinari (2)
John Ambrozy (3)
Susan LeFebvre (4)
Kathy Hannah (5)

John Ellem (sub req.)
Selena Wiggins

John Rauch
Rod Strahler

Vicky Treadway

March 15 - March 16: Second Sunday of Lent

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

Raelene Hannah
Margaret Logue

John Deleruyelle

Lyn (Rosalyn) Pierce (1)
Sandy Penco (2)
Paul Modie (3)

Sue Anstatt
Vicky Deleruyelle

Bernard Fries
Jeff Wesson (sub req.)

Sunday, 8:00 AM

Betty Rader
Jon Reynolds

Karen Waller

Carolyn Alloway (1)
Rebecca (Becky) Hennen (2)
Katie Penco (3)

Lisa Finnie
Melissa Mackey

Matthew Bremar
Bob Jordan

Sunday, 11:00 AM

Teresa Rollins
Kathy Wiggins

Susan Rauch

Pam Hutchinson (1) (sub req.)
Rosalie Mc Donald (2)
Diane Hughes (3)
Kathy Hannah (4)
Yvonne Powderly (5)

Kassidy King
Selena Wiggins

Trevor Strahler
Rod Strahler

Kimberly Davis

March 22 - March 23: Third Sunday of Lent

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

Willene Bacon
Ann Wesson (sub req.)

Maureen Boggs

Sue Anstatt (1)
Paul Modie (2)
Sandy Penco (3)

Vicky Deleruyelle
Volunteer now

Bernard Fries
Greg Windland

Sunday, 8:00 AM

Debbie Deem
Ann Rudinsky

Wayne Fontaine

Lyn (Rosalyn) Pierce (1)
Pat Chambers (2)
Lisa Null (3) (sub req.)

Gabrielle (Gaby) Mackey
Duncan Segrest

Michael Aquino
Becca Segrest

Sunday, 11:00 AM

Chuck Hannah
Mirtala Smith

Susan Rauch

Pam Hutchinson (1)
Rosalie Mc Donald (2)
Kimberly Davis (3)
Diane Hughes (4)
Kathy Hannah (5)

Madison Halaj
Trevor Strahler

John Rauch
Rod Strahler

Heather King

March 29 - March 30: Fourth Sunday of Lent

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

Joanne Ollom
Janet Turiczek

Brian Powderly

Don Mc Namee (1)
Charles Wilsbacher (2)
Linda Griffith (3)

Sue Anstatt
Lyn (Rosalyn) Pierce (sub req.)

Bernard Fries
Greg Windland

Sunday, 8:00 AM

Peggy Huck
Alan Huck

Kenley Schwendeman

Susan Beaty (1)
Joan Fontaine (2)
Wayne Fontaine (3)

Caitlynn Erb
Michelle Mackey

Francis G. Hayes
Peter Yakob

Sunday, 11:00 AM

Burl Moore
MaryLou Moore

Ray LeFebvre

Kimberly Davis (1)
Duncan Segrest (2)
Rosalie Mc Donald (3)
John Ambrozy (4)
Susan LeFebvre (5)

Sarah Davis
Pam Hutchinson (sub req.)

John Rauch
Rod Strahler

Vicky Treadway

April 5 - April 6: Fifth Sunday of Lent

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

Barbara Corazzi
Leonard Corazzi

Michelle Yanok

Don Mc Namee (1)
Linda Griffith (2)
James Griffith (3)

Sue Anstatt
Lyn (Rosalyn) Pierce

Matthew Bremar
Jeff Wesson

Sunday, 8:00 AM

Betty Rader
Ann Rudinsky

Wayne Fontaine

Rebecca (Becky) Hennen (1)
Carolyn Alloway (2)
Lyn (Rosalyn) Pierce (3)

John Ellem
Sara Ellem

Bob Jordan
Larry Schwendeman

Sunday, 11:00 AM

Teresa Rollins
Kathy Wiggins

Pam Hutchinson (sub req.)

Kimberly Davis (1)
Duncan Segrest (2)
Mary Segrest (3)
Diane Hughes (4)
Susan LeFebvre (5)

Daniel Ambrozy
Julia Ambrozy

Rosalie Mc Donald
Trevor Strahler

Heather King

April 12 - April 18

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

Palm Sunday

Debbie Deem
Judy Johnson

John Deleruyelle
Mark Penco

Sandy Penco (1)
Paul Modie (2)
Linda Griffith (3)

Sue Anstatt
Vicky Deleruyelle

James Griffith
Greg Windland

Sunday, 8:00 AM

Palm Sunday

Carl Waller
Karen Waller

Lyn (Rosalyn) Pierce
Kenley Schwendeman

Duncan Segrest (1)
Carolyn Alloway (2)
Lisa Null (3) (sub req.)

Bryan Hayes
Derek Hill

Michael Aquino
Larry Schwendeman

Sunday, 11:00 AM

Palm Sunday

Chuck Hannah
Mirtala Smith

Ray LeFebvre
Susan Rauch

Pam Hutchinson (1)
Kimberly Davis (2)
Rosalie Mc Donald (3)
Diane Hughes (4)
Susan LeFebvre (5)

John Ellem
Sara Ellem

John Rauch
Trevor Strahler

Heather King

Thursday, 7:00 PM

Holy Thursday

John Deleruyelle

Joan Fontaine (1)
Susan Beaty (2)
Wayne Fontaine (3)
Mary Segrest (4)
Katie Penco (5) (sub req.)

Sarah Davis
Kassidy King
Duncan Segrest

James Griffith
Becca Segrest

Friday, 7:00 PM

Good Friday

John Deleruyelle
Rod Rauch

Sue Anstatt (1)
Mark Penco (2) (sub req.)
Sandy Penco (3) (sub req.)
Katie Penco (4) (sub req.)
Mary Segrest (5)

Duncan Segrest
Trevor Strahler

Becca Segrest
Rod Strahler

April 19 - April 20: Easter Sunday

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 8:00 PM

Margaret Logue
Janet Turiczek

Maureen Boggs
John Deleruyelle
Cindy Kubala
Mark Penco (sub req.)
Brian Powderly (sub req.)
Rod Rauch
Michelle Yanok (sub req.)

Don Mc Namee (1)
Lyn (Rosalyn) Pierce (2) (sub req.)
Paul Modie (3)
Sue Anstatt (4)
Charles Wilsbacher (5)

Julia Ambrozy
Daniel Ambrozy
Vicky Deleruyelle

Bernard Fries
Jeff Wesson

Sunday, 8:00 AM

Peggy Huck
Alan Huck

Karen Waller

Katie Penco (1) (sub req.)
Lyn (Rosalyn) Pierce (2)
Pat Chambers (3) (sub req.)

Lisa Finnie
Mollie Maxon

Matthew Bremar
Peter Yakob

Sunday, 11:00 AM

Burl Moore
MaryLou Moore

Michelle Yanok (sub req.)

Kimberly Davis (1)
Rosalie Mc Donald (2)
Pam Hutchinson (3)
Duncan Segrest (4)
John Ambrozy (5)

Sarah Davis
Kassidy King

John Rauch
Rod Strahler

Vicky Treadway

April 26 - April 27: Second Sunday of Easter

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

Raelene Hannah
Joanne Ollom

Rod Rauch

James Griffith (1)
Linda Griffith (2)
Mark Penco (3)

Vicky Deleruyelle
Lyn (Rosalyn) Pierce

Matthew Bremar
Greg Windland

Sunday, 8:00 AM

Debbie Deem
Betty Rader

Kenley Schwendeman

Carolyn Alloway (1)
Rebecca (Becky) Hennen (2)
Lyn (Rosalyn) Pierce (3)

Melissa Mackey
Gabrielle (Gaby) Mackey

Bob Jordan
Jon Reynolds

Sunday, 11:00 AM

Carolyn Alloway
Kathy Wiggins

Susan Rauch

Pam Hutchinson (1)
Kimberly Davis (2)
Rosalie Mc Donald (3)
Kathy Hannah (4)
Yvonne Powderly (5) (sub req.)

Madison Halaj
Selena Wiggins

Duncan Segrest (sub req.)
Becca Segrest (sub req.)

Vicky Treadway

May 3 - May 4: Third Sunday of Easter

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

Willene Bacon
Ann Wesson

Cindy Kubala

Sue Anstatt (1)
Sandy Penco (2)
Paul Modie (3)

Vicky Deleruyelle (sub req.)
Lyn (Rosalyn) Pierce

Matthew Bremar
Jeff Wesson

Sunday, 8:00 AM

Ann Rudinsky
Mirtala Smith

Wayne Fontaine

Lyn (Rosalyn) Pierce (1)
Duncan Segrest (2)
Pat Chambers (3)

Gabrielle (Gaby) Mackey
Michelle Mackey

Michael Aquino
Bob Jordan

Sunday, 11:00 AM

Chuck Hannah
Teresa Rollins

Ray LeFebvre

Pam Hutchinson (1)
Kimberly Davis (2)
Susan LeFebvre (3)
Diane Hughes (4)
Kathy Hannah (5)

Daniel Ambrozy
Julia Ambrozy

Rosalie Mc Donald
Trevor Strahler

Heather King

May 10 - May 11: Fourth Sunday of Easter

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

Debbie Deem
Janet Turiczek

Michelle Yanok

Don Mc Namee (1)
Linda Griffith (2)
James Griffith (3)

Sue Anstatt
Vicky Deleruyelle

Bernard Fries
Greg Windland

Sunday, 8:00 AM

Carl Waller
Karen Waller

Kenley Schwendeman

Susan Beaty (1)
Joan Fontaine (2)
Wayne Fontaine (3)

Caitlynn Erb
Bryan Hayes

Larry Schwendeman
Peter Yakob

Sunday, 11:00 AM

Burl Moore
MaryLou Moore

Susan Rauch

Duncan Segrest (1)
Pam Hutchinson (2)
Kimberly Davis (3)
Rosalie Mc Donald (4)
John Ambrozy (5)

Sarah Davis
Kassidy King

John Rauch
Rod Strahler

Vicky Treadway

May 17 - May 18: Fifth Sunday of Easter

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

Barbara Corazzi
Leonard Corazzi

Maureen Boggs

Paul Modie (1)
Sandy Penco (2)
Sue Anstatt (3)

Vicky Deleruyelle
Lyn (Rosalyn) Pierce

Matthew Bremar
Bernard Fries

Sunday, 8:00 AM

Carl Klingenberg
Rosa Lee Klingenberg

Karen Waller

Rebecca (Becky) Hennen (1)
Carolyn Alloway (2)
Lisa Null (3)

Lisa Finnie
Derek Hill

Michael Aquino
Larry Schwendeman

Sunday, 11:00 AM

Mirtala Smith
Kathy Wiggins

Ray LeFebvre

Rosalie Mc Donald (1)
Pam Hutchinson (2)
Kimberly Davis (3)
Duncan Segrest (4)
Mary Segrest (5)

Madison Halaj
Selena Wiggins

Trevor Strahler
Rod Strahler

Carolyn Alloway

May 24 - May 25: Sixth Sunday of Easter

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

Judy Johnson
Jeff Wesson

Brian Powderly

Sandy Penco (1)
Sue Anstatt (2)
Don Mc Namee (3)

Vicky Deleruyelle
Lyn (Rosalyn) Pierce

Bernard Fries
Greg Windland

Sunday, 8:00 AM

Carl Waller
Karen Waller

Michelle Yanok

Lyn (Rosalyn) Pierce (1)
Pat Chambers (2)
Katie Penco (3) (sub req.)

John Ellem
Sara Ellem

Duncan Segrest
Becca Segrest

Sunday, 11:00 AM

Chuck Hannah
Teresa Rollins

Pam Hutchinson

Kimberly Davis (1)
Rosalie Mc Donald (2)
Susan LeFebvre (3)
Diane Hughes (4)
Yvonne Powderly (5)

Daniel Ambrozy
Julia Ambrozy

Trevor Strahler
Rod Strahler

Heather King

May 31 - June 1: Seventh Sunday of Easter

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

Raelene Hannah
Joanne Ollom

Cindy Kubala

Linda Griffith (1)
Paul Modie (2)
Don Mc Namee (3)

Sue Anstatt
Lyn (Rosalyn) Pierce

James Griffith
Greg Windland

Sunday, 8:00 AM

Peggy Huck
Alan Huck

Wayne Fontaine

Carolyn Alloway (1)
Lisa Null (2)
Duncan Segrest (3)

Michelle Mackey
Mollie Maxon

Matthew Bremar
Jon Reynolds

Sunday, 11:00 AM

Burl Moore
MaryLou Moore

Susan Rauch

Pam Hutchinson (1)
Kimberly Davis (2)
John Ambrozy (3)
Kathy Hannah (4)
Diane Hughes (5)

Madison Halaj
Kassidy King

Rosalie Mc Donald
John Rauch

Vicky Treadway

June 7 - June 8: Pentecost Sunday

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

Margaret Logue
Ann Wesson

Maureen Boggs

Paul Modie (1)
Sandy Penco (2)
Lyn (Rosalyn) Pierce (3)

Sue Anstatt
Vicky Deleruyelle

Matthew Bremar
Jeff Wesson

Sunday, 8:00 AM

Carolyn Alloway
Ann Rudinsky

Karen Waller

Rebecca (Becky) Hennen (1)
Lisa Null (2)
Lyn (Rosalyn) Pierce (3)

Bryan Hayes
Melissa Mackey

Bob Jordan
Peter Yakob

Sunday, 11:00 AM

Mirtala Smith
Kathy Wiggins

Ray LeFebvre

Pam Hutchinson (1)
Mary Segrest (2)
Rosalie Mc Donald (3)
Duncan Segrest (4)
Kathy Hannah (5)

Sarah Davis
Selena Wiggins

John Rauch
Rod Strahler

Kimberly Davis

June 14 - June 15: Trinity Sunday

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

Willene Bacon
Janet Turiczek

Michelle Yanok

Sandy Penco (1)
Sue Anstatt (2)
Don Mc Namee (3)

Vicky Deleruyelle (sub req.)
Lyn (Rosalyn) Pierce

Bernard Fries
Greg Windland

Sunday, 8:00 AM

Carl Klingenberg
Rosa Lee Klingenberg

Kenley Schwendeman

Lyn (Rosalyn) Pierce (1)
Duncan Segrest (2)
Pat Chambers (3)

Lisa Finnie
Gabrielle (Gaby) Mackey

Michael Aquino
Volunteer now

Sunday, 11:00 AM

Chuck Hannah
Teresa Rollins

Ray LeFebvre

Pam Hutchinson (1)
Kimberly Davis (2)
Rosalie Mc Donald (3)
Susan LeFebvre (4)
Diane Hughes (5)

Daniel Ambrozy
Julia Ambrozy

Trevor Strahler
Rod Strahler

Heather King

June 21 - June 22: Corpus Christi

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

Barbara Corazzi
Leonard Corazzi

Charles Wilsbacher

Linda Griffith (1)
James Griffith (2)
Paul Modie (3)

Sue Anstatt
Lyn (Rosalyn) Pierce

Bernard Fries
Jeff Wesson

Sunday, 8:00 AM

Peggy Huck
Alan Huck

Kenley Schwendeman

Susan Beaty (1)
Joan Fontaine (2)
Wayne Fontaine (3)

Caitlynn Erb
Melissa Mackey

Matthew Bremar
Larry Schwendeman

Sunday, 11:00 AM

Burl Moore
MaryLou Moore

Susan Rauch

Pam Hutchinson (1)
Kimberly Davis (2)
Rosalie Mc Donald (3)
John Ambrozy (4)
Yvonne Powderly (5)

Madison Halaj
Duncan Segrest

John Rauch
Trevor Strahler

Vicky Treadway

June 28 - June 29

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

Debbie Deem
Jeff Wesson

Brian Powderly

Paul Modie (1)
Sue Anstatt (2)
Don Mc Namee (3)

Vicky Deleruyelle
Lyn (Rosalyn) Pierce

Matthew Bremar
Greg Windland

Sunday, 8:00 AM

Carl Waller
Karen Waller

Kenley Schwendeman

Lyn (Rosalyn) Pierce (1)
Rebecca (Becky) Hennen (2)
Carolyn Alloway (3)

Derek Hill
Mollie Maxon

Francis G. Hayes
Bob Jordan

Sunday, 11:00 AM

Mirtala Smith
Kathy Wiggins

Ray LeFebvre

Pam Hutchinson (1)
Kimberly Davis (2)
Rosalie Mc Donald (3)
Duncan Segrest (4)
Mary Segrest (5)

Sarah Davis
Selena Wiggins

John Rauch
Rod Strahler

Carolyn Alloway

July 5 - July 6: 14th Sunday in Ordinary Time

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

James Griffith
Judy Johnson

John Deleruyelle

Linda Griffith (1)
Don Mc Namee (2)
Sandy Penco (3)

Sue Anstatt
Vicky Deleruyelle

Bernard Fries
Greg Windland

Sunday, 8:00 AM

Betty Rader
Ann Rudinsky

Rod Rauch

Susan Beaty (1)
Joan Fontaine (2)
Wayne Fontaine (3)

John Ellem
Sara Ellem

Becca Segrest
Duncan Segrest

Sunday, 11:00 AM

Barbara Corazzi
Leonard Corazzi

Susan Rauch

Pam Hutchinson (1)
Susan LeFebvre (2)
Diane Hughes (3)
John Ambrozy (4)
Yvonne Powderly (5)

Trevor Strahler
Selena Wiggins

Rosalie Mc Donald
Rod Strahler

Kimberly Davis

July 12 - July 13: 15th Sunday in Ordinary Time

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

Raelene Hannah
Joanne Ollom

Cindy Kubala

Charles Wilsbacher (1)
Sandy Penco (2)
Paul Modie (3)

Sue Anstatt
Lyn (Rosalyn) Pierce

Bernard Fries
Greg Windland

Sunday, 8:00 AM

Peggy Huck
Alan Huck

Karen Waller

Lisa Null (1)
Carolyn Alloway (2)
Pat Chambers (3)

Bryan Hayes
Michelle Mackey

Matthew Bremar
Larry Schwendeman

Sunday, 11:00 AM

Burl Moore
MaryLou Moore

Susan Rauch

Duncan Segrest (1)
Pam Hutchinson (2)
Kimberly Davis (3)
Rosalie Mc Donald (4)
Mary Segrest (5)

Madison Halaj
Kassidy King

John Rauch
Trevor Strahler

Vicky Treadway

July 19 - July 20: 16th Sunday in Ordinary Time

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

Margaret Logue
Ann Wesson

John Deleruyelle

Paul Modie (1)
Linda Griffith (2)
Mark Penco (3)

Sue Anstatt
Lyn (Rosalyn) Pierce

James Griffith
Jeff Wesson

Sunday, 8:00 AM

Carl Klingenberg
Rosa Lee Klingenberg

Kenley Schwendeman

Susan Beaty (1)
Wayne Fontaine (2)
Joan Fontaine (3)

Lisa Finnie
Melissa Mackey

Bob Jordan
Peter Yakob

Sunday, 11:00 AM

Mirtala Smith
Kathy Wiggins

Ray LeFebvre

Mary Segrest (1)
Yvonne Powderly (2)
Kathy Hannah (3)
Kimberly Davis (4)
Pam Hutchinson (5)

Sarah Davis
Selena Wiggins

John Rauch
Rod Strahler

Carolyn Alloway

July 26 - July 27: 17th Sunday in Ordinary Time

Greeter

Lector

Extraordinary Minister

Altar Server

Usher

Children Liturgy

Saturday, 5:00 PM

Willene Bacon
Janet Turiczek

Maureen Boggs

Sue Anstatt (1)
Don Mc Namee (2)
Sandy Penco (3)

Vicky Deleruyelle
Mark Tribo

Bernard Fries
Greg Windland

Sunday, 8:00 AM

Jon Reynolds
Ann Rudinsky

Lyn (Rosalyn) Pierce

Duncan Segrest (1)
Pat Chambers (2)
Rebecca (Becky) Hennen (3)

Gabrielle (Gaby) Mackey
Volunteer now

Michael Aquino
Volunteer now

Sunday, 11:00 AM

Chuck Hannah
Teresa Rollins

Pam Hutchinson

Rosalie Mc Donald (1)
Kimberly Davis (2)
John Ambrozy (3)
Susan LeFebvre (4)
Diane Hughes (5)

Daniel Ambrozy
Julia Ambrozy

Trevor Strahler
Rod Strahler

Heather King

© 2005-2014 Rotunda Software - Volunteer Scheduling Solutions. Powered by Ministry Scheduler Pro