Powered by Rotunda Volunteer Scheduling Software - Ministry Scheduler Pro

April 12 - July 27

April 12 - April 13

Communion Minister - Mass

Gift Bearer

Greeter Gathering Space

Lector

Usher

Greeter South Door

Greeter West Door

Saturday, 5:00 PM

Mary Schoenekase (Tabernacle)
Gregory Schoenekase (Minister)
Holly Dix (Minister)
Cecelia Dix
Sherry Boyer

Bonnie Cook
Peg Seeley (sub req.)

Beth Bozarth
Evelyn Schroeder

Laura Peterson

Bob Bastean
Rachell Hinkamper
Shirley A Williams
Katie Zbornak

Susan Peters
Lucille Schachtsiek

Bob Burghart
Clara Burghart

Sunday, 8:00 AM

Kathleen A Hummel (Tabernacle)
Annette Johnson (Minister)
Mike Bernhardt (Minister)
Nancy Bernhardt
Dick McKinney

Kathy Jochem
Larry Jochem

Kristina Thompson
Mark Thompson

Joe Weise

Frank Flesch
Ted Johnson
Thomas Liesen
Gerry Salfen

Gerald Duesterhaus
Carolyn Jo Weise

Todd Musolino
Cindy Musolino

Sunday, 10:00 AM

Christina McDowell (Tabernacle)
John McDowell (Minister)
Terri Many (Minister)
Cheryl Sowell
Bob Schmitt

Maggie Reis
Brian Richards

Patrick Gerveler
Sue Ann Gerverler

Christie Dickens

Collin Altgilbers
Amy Douglas
Scott Douglas
Zane Douglas

Michelle Kerkhoff
Aaron Kerkhoff

Laura Smith
Tim Smith

Sunday, April 20

Communion Minister - Mass

Gift Bearer

Greeter Gathering Space

Lector

Usher

Greeter South Door

Greeter West Door

Sunday, 8:00 AM

Dick Boll (Tabernacle)
Kay Boll (Minister)
Rose Maguire (Minister)
Mike Davison
Phyllis Schulte

Mary Kay Brown
Robert Brown

Addie Flesch
Kailee Flesch
Tripp Flesch
Stone Flesch

Marti Rossmiller

Ed Lohman
Mike Moenning
Jim Schrand
Terry Simons

John Butler
Diane Butler

Mark Lawrence
Kristi Smith

Sunday, 10:00 AM

Cheryl Wittland (Tabernacle)
Greg Wittland (Minister)
Michael Grant (Minister)
Jane Grant
Jill Mason

Mary Murphy
Maggie Reis

Julie Boll
Mike Boll
Madeline Boll

Ann Gage

Zavier Douglas
Carol Price
Raymond Price
Gary Reis

Donna Vogel
Jim Vogel

Abigail Kline
William Venertloh
Micahel Venertloh
Angel Venvertloh
Bruce Venvertloh

April 26 - April 27

Communion Minister - Mass

Gift Bearer

Greeter Gathering Space

Lector

Usher

Greeter South Door

Greeter West Door

Saturday, 5:00 PM

Mary Jo Terwelp (Tabernacle)
Mary Schoenekase (Minister)
Gregory Schoenekase (Minister)
Holly Dix
Cecelia Dix

Nathan Boyer
Lauren Boyer
Ashley Boyer
Mary Lynn Tucker

Donna Decker
Lennie Decker

Katie Zbornak

Bob Bastean
John Bozarth
Larry Steinkamp
Tim Terwelp

Blake Bozarth
Luke Bozarth
Ty Bozarth
Ellie Bozarth
Matt Bozarth

Sherry Boyer
Cheryl Thevil

Sunday, 8:00 AM

Casey McGartland (Tabernacle)
Brandon McGartland (Minister)
Dan Meade (Minister)
Linda Morrison
Brad Morrison

Carson Boyer
Samantha Boyer

Beverly Peters
Lowell Peters

Pam LaTour

Mark Bernbrock
Thomas Liesen
Dick McKinney
Mike Moenning

Karen Finson
David Finson
Sam Finson
Eli Finson

Jeannie Brod
Brian Brod

Sunday, 10:00 AM

Dottie Buckman (Tabernacle)
Renae Henning (Minister)
Wayne Tuley (Minister)
Karen Cawthon
Janet Conover

Caleb Altgilbers
Brad Dance

Adam Miller
Michelle Miller

Katie Douglas

Bill Awerkamp
Gena Awerkamp
Mark Cawthon
Ed Dawson

Carolyn Dickerman
Shawn Dickerman
Kyle Dickerman
Jennifer Dickerman
Corinne Dickerman
Kannon Dickerman

Jeff Liesen
Kathy Liesen

May 3 - May 4

Communion Minister - Mass

Gift Bearer

Greeter Gathering Space

Lector

Usher

Greeter South Door

Greeter West Door

Saturday, 5:00 PM

Terri Zaerr (Tabernacle)
Sue Kelley (Minister)
Phyllis Schulte (Minister)
John Bichsel
Marie John

Deanna Turnbaugh
Donald Turnbaugh
Brooke Turnbaugh
Ryan Turnbaugh

Joan T. Olps
Lucille Schachtsiek

Laura Peterson

Susan Peters
Jim Schrand
Terry Simons
Rick Zaerr

Rachell Hinkamper
Chad Sohn

Ed Duesterhaus
Terry Duesterhaus

Sunday, 8:00 AM

Don Kelly (Tabernacle)
Nancy Kelly (Minister)
Kathleen A Hummel (Minister)
Marti Rossmiller
Annette Johnson

Michael Young
Mandy Young

Delores Blacketer
Robert Brod

Ed Lohman

Ted Johnson
Carol Price
Raymond Price
Gerry Salfen

Clare Goerlich
Ken Goerlich

Frank Flesch
Pat Lawrence

Sunday, 10:00 AM

Karen Kalberer (Tabernacle)
Charlotte Buckman (Minister)
Ernie Buckman (Minister)
Doug Luther
Pam Luther

Joyce Kuse
Greg Kuse

Steve Krueger
Sharolyn Rice

Laurie Brink

Dan Brink
Amy Douglas
Scott Douglas
Zane Douglas

Kelli Gooding
Alexia/Maddux Gooding

Debbie Naught
Brian Naught

May 10 - May 11

Communion Minister - Mass

Gift Bearer

Greeter Gathering Space

Lector

Usher

Greeter South Door

Greeter West Door

Saturday, 5:00 PM

Marsha Collins (Tabernacle)
Kevin Phillips (Minister)
Bonnie Haubrich (Minister)
Ronald Haubrich
Ruth Bange

Duke Collins
Debbie Smith

Ian Malaney
Shawn Malaney
Sarah Malaney

Joe Weise

Mark Bernbrock
Ken Hermann
Larry Steinkamp
Katie Zbornak

Heather Collins
Kristi Smith

Bonnie Cook
Evelyn Schroeder

Sunday, 8:00 AM

Jeanne Smith (Tabernacle)
Deborah Franke (Minister)
Dick McKinney (Minister)
Rose Maguire
Mike Davison

John Walz
Kade Walz
Stacie Walz
Riley Walz
Sydney Walz

Bob Burghart (sub req.)
Clara Burghart (sub req.)

Pam LaTour

Richard Elsenpeter
Mark Lawrence
Mike Moenning
Jim Schrand

Marjorie Schlueter
Steve Schlueter

John Butler
Diane Butler

Sunday, 10:00 AM

Jill Mason (Tabernacle)
Nancy Schodroski (Minister)
Bill Schodroski (Minister)
Janet Conover
Bob Schmitt

Kay Boll
Dick Boll

Annette Hill
Gale Hill

Ralph Peters
Barbara Peters

Bill Awerkamp
Gena Awerkamp
Zavier Douglas
Marvin Schreacke

Laura Smith
Tim Smith

Jim McDowell
Connie McDowell

May 17 - May 18

Communion Minister - Mass

Gift Bearer

Greeter Gathering Space

Lector

Usher

Greeter South Door

Greeter West Door

Saturday, 5:00 PM

Mary Schoenekase (Tabernacle)
Gregory Schoenekase (Minister)
Holly Dix (Minister)
Cecelia Dix
Madalon Elam

Sherry Boyer
LeAnn Gunsten

Becky Ebbing
Glen Ebbing

Shirley A Williams

Bob Bastean
Lee John
Susan Peters
Terry Simons

Terri Rohrer
Russell Rohrer

Jack Gunsten
Thomas Gunsten
Mitchel Gunsten

Sunday, 8:00 AM

Mike Bernhardt (Tabernacle)
Nancy Bernhardt (Minister)
John Bichsel (Minister)
Dan Meade
Phyllis Schulte

Thomas Liesen
Ed Lohman

Todd Musolino
Cindy Musolino

Laurie Brink

Dan Brink
Ed Duesterhaus
Terry Duesterhaus
Frank Flesch

Lowell Peters
Beverly Peters

Gerald Duesterhaus
Cheryl Thevil

Sunday, 10:00 AM

Kevin Steinkamp (Tabernacle)
Karen Cawthon (Minister)
Christina McDowell (Minister)
John McDowell
Dottie Buckman

Tracey Dance
Pat Steinkamp

Anna Hinkamper
Russ Hinkamper

Michael Grant

Collin Altgilbers
Mark Cawthon
Ed Dawson
Marvin Schreacke

Fran Georges
Jane Grant

Carol Price
Raymond Price

May 24 - May 25

Communion Minister - Mass

Gift Bearer

Greeter Gathering Space

Lector

Usher

Greeter South Door

Greeter West Door

Saturday, 5:00 PM

Mary Jo Terwelp (Tabernacle)
Fran Graff (Minister)
Tom Graff (Minister)
Sue Kelley
Sharolyn Rice

Candice Bartley
Shane Bartley
Jack Bartley
Claire Bartley

Peg Seeley
Chad Sohn

Rachell Hinkamper

Ken Hermann
Kevin Phillips
Jim Schrand
Tim Terwelp

Andy Flachs
Jane Flachs

Donna Decker
Lennie Decker

Sunday, 8:00 AM

Kathleen A Hummel (Tabernacle)
Mike Davison (Minister)
Dick Boll (Minister)
Kay Boll
Rose Maguire

Addie Flesch
Stone Flesch
Tripp Flesch
Kailee Flesch

Rita Esselman
Gene Esselman

Richard Elsenpeter

Jeannie Brod
Brian Brod
Mark Lawrence
Gerry Salfen

Kathy Jochem
Larry Jochem

Mark Thompson
Kristina Thompson

Sunday, 10:00 AM

Jeff Liesen (Tabernacle)
Kathy Liesen (Minister)
Terri Many (Minister)
Wayne Tuley
Ann Gage

Linda Holthaus
Ed Holthaus

Christina Robb
Zach Robb

Michael Young
Mandy Young

Scott Douglas
Zane Douglas
Kelli Gooding
Alexia/Maddux Gooding

Patrick Gerveler
Sue Ann Gerverler

Bill Awerkamp
Gena Awerkamp

May 31 - June 1

Communion Minister - Mass

Gift Bearer

Greeter Gathering Space

Lector

Usher

Greeter South Door

Greeter West Door

Saturday, 5:00 PM

Phyllis Schulte (Tabernacle)
John Bichsel (Minister)
Marie John (Minister)
Madalon Elam
Laura Peterson

Katrina Casper
Joe Casper
Kennadi Kroeger

Susan Peters
Kristi Smith

Shirley A Williams

John Bozarth
Lee John
Terry Simons
Larry Steinkamp

Beth Bozarth
Katie Zbornak

Blake Bozarth
Ty Bozarth
Luke Bozarth
Ellie Bozarth
Matt Bozarth

Sunday, 8:00 AM

Annette Johnson (Tabernacle)
Marti Rossmiller (Minister)
Dan Meade (Minister)
Mike Bernhardt
Nancy Bernhardt

Casey McGartland
Brandon McGartland

Frank Flesch
Pat Lawrence

Pam LaTour

Mark Bernbrock
Ted Johnson
Mike Moenning
Jim Schrand

Jamie McDowell
Connor McDowell
Mark McDowell
Emma McDowell
Lauren McDowell

Karen Finson
Eli Finson
Sam Finson
David Finson

Sunday, 10:00 AM

Doug Luther (Tabernacle)
Pam Luther (Minister)
Dottie Buckman (Minister)
Renae Henning
Karen Kalberer

Brian Hendrian
Amber Hendrian

Erin Haugh
Ted Haugh
Caroline Haugh
Grayson Haugh

Steve Krueger

Collin Altgilbers
Ed Dawson
Amy Douglas
Zavier Douglas

Julie Boll
Mike Boll
Madeline Boll

Anna Hinkamper
Russ Hinkamper

June 7 - June 8

Communion Minister - Mass

Gift Bearer

Greeter Gathering Space

Lector

Usher

Greeter South Door

Greeter West Door

Saturday, 5:00 PM

Marsha Collins (Tabernacle)
Terri Zaerr (Minister)
Fran Graff (Minister)
Tom Graff
Sue Kelley

Sarah Malaney
Shawn Malaney
Ian Malaney

Ron Peters
Ann Peters

Mary Lynn Tucker

Duke Collins
Ed Duesterhaus
Terry Duesterhaus
Rick Zaerr

Bob Burghart
Clara Burghart

Heather Collins
Joan T. Olps

Sunday, 8:00 AM

Don Kelly (Tabernacle)
Nancy Kelly (Minister)
Ed Lohman (Minister)
Kathleen A Hummel
Thomas Liesen

Crystal Cornwell
John Cornwell
Ken Ruzicka
Rose Ruzicka

Richard Elsenpeter
Carolyn Jo Weise

Marti Rossmiller

Jeannie Brod
Brian Brod
Larry Steinkamp
Joe Weise

Todd Musolino
Cindy Musolino

Carson Boyer
Samantha Boyer

Sunday, 10:00 AM

Sharolyn Rice (Tabernacle)
Charlotte Buckman (Minister)
Ernie Buckman (Minister)
Dick Boll
Kay Boll

Christina McDowell
John McDowell

Donna Vogel
Jim Vogel

Laurie Brink

Dan Brink
Kelli Gooding
Alexia/Maddux Gooding
Marvin Schreacke

Adam Miller
Michelle Miller

Lowell Peters
Beverly Peters

June 14 - June 15

Communion Minister - Mass

Gift Bearer

Greeter Gathering Space

Lector

Usher

Greeter South Door

Greeter West Door

Saturday, 5:00 PM

Ruth Bange (Tabernacle)
Bonnie Haubrich (Minister)
Ronald Haubrich (Minister)
Laura Peterson
Katie Zbornak

JoAnn Moenning
Ken Moenning

Rachell Hinkamper
Debbie Smith

Glen Ebbing

Mark Bernbrock
Ken Hermann
Kevin Phillips
Jim Schrand

Sherry Boyer
Evelyn Schroeder

Brooke Turnbaugh
Donald Turnbaugh
Ryan Turnbaugh
Deanna Turnbaugh

Sunday, 8:00 AM

Mark Lawrence (Tabernacle)
Rose Maguire (Minister)
Mike Davison (Minister)
Jeanne Smith
Deborah Franke

Lindsey Seckman
Kimberly Seckman
Courtney Seckman
Timothy Seckman

Brad Morrison
Linda Morrison

Pam LaTour

Larry Jochem
Dick McKinney
Mike Moenning
Gerry Salfen

Sydney Walz
Riley Walz
Kade Walz
John Walz
Stacie Walz

Mary Kay Brown
Robert Brown

Sunday, 10:00 AM

Nancy Schodroski (Tabernacle)
Bill Schodroski (Minister)
Janet Conover (Minister)
Ralph Peters
Barbara Peters

Ryan Genenbacher
Jessica Genenbacher

Laura Smith
Tim Smith

Jill Mason

Scott Douglas
Carol Price
Raymond Price
Marvin Schreacke

Bill Awerkamp
Gena Awerkamp

Cheryl Wittland
Greg Wittland

June 21 - June 22

Communion Minister - Mass

Gift Bearer

Greeter Gathering Space

Lector

Usher

Greeter South Door

Greeter West Door

Saturday, 5:00 PM

Doug Luther (Tabernacle)
Pam Luther (Minister)
Mary Schoenekase (Minister)
Gregory Schoenekase
Lee John

Claudia Beebe
Deb Beebe
Curtiss Beebe
Chandler Beebe

Nathan Boyer
Ashley Boyer
Lauren Boyer
Mary Lynn Tucker

Susan Peters

Bob Bastean
Terry Simons
Larry Steinkamp
Shirley A Williams

Rita Esselman
Gene Esselman

Sharolyn Rice
Kristi Smith

Sunday, 8:00 AM

Thomas Liesen (Tabernacle)
Casey McGartland (Minister)
Brandon McGartland (Minister)
Mike Bernhardt
Nancy Bernhardt

Delores Blacketer
Robert Brod

Jeannie Brod
Brian Brod

Marti Rossmiller

Richard Elsenpeter
Frank Flesch
Dick McKinney
Mike Moenning

John Butler
Diane Butler

Marjorie Schlueter
Steve Schlueter

Sunday, 10:00 AM

Michael Grant (Tabernacle)
Jane Grant (Minister)
Karen Cawthon (Minister)
Charlotte Buckman
Ernie Buckman

Norbert Bentele
Anna Bentele

Mary Murphy
Maggie Reis

Katie Douglas

Mark Cawthon
Ed Dawson
Amy Douglas
Gary Reis

Michael Young
Mandy Young

Kelli Gooding
Alexia/Maddux Gooding

June 28 - June 29

Communion Minister - Mass

Gift Bearer

Greeter Gathering Space

Lector

Usher

Greeter South Door

Greeter West Door

Saturday, 5:00 PM

Fran Graff (Tabernacle)
Tom Graff (Minister)
Holly Dix (Minister)
Cecelia Dix
Sue Kelley

Mary Jo Terwelp
Tim Terwelp

Chad Sohn
Rick Zaerr

Terri Zaerr

Mark Bernbrock
Ken Hermann
Jim Schrand
Terry Simons

Joan T. Olps
Cheryl Thevil

Beth Bozarth
Rachell Hinkamper

Sunday, 8:00 AM

Annette Johnson (Tabernacle)
Don Kelly (Minister)
Nancy Kelly (Minister)
John Bichsel
Dan Meade

Cindy Musolino
Todd Musolino

Sam Finson
Eli Finson
David Finson
Karen Finson

Laurie Brink

Dan Brink
Ted Johnson
Ed Lohman
Mike Moenning

Addie Flesch
Kailee Flesch
Tripp Flesch
Stone Flesch

Connor McDowell
Jamie McDowell
Lauren McDowell
Emma McDowell
Mark McDowell

Sunday, 10:00 AM

Cheryl Sowell (Tabernacle)
Christina McDowell (Minister)
John McDowell (Minister)
Nancy Schodroski
Bill Schodroski

Ronald Hinkamper
Linda Hinkamper

Michelle Kerkhoff
Aaron Kerkhoff

Christie Dickens

Collin Altgilbers
Zane Douglas
Zavier Douglas
Larry Steinkamp

Jeff Liesen
Kathy Liesen

Carolyn Dickerman
Jennifer Dickerman
Kannon Dickerman
Corinne Dickerman
Shawn Dickerman
Kyle Dickerman

July 5 - July 6

Communion Minister - Mass

Gift Bearer

Greeter Gathering Space

Lector

Usher

Greeter South Door

Greeter West Door

Saturday, 5:00 PM

Marsha Collins (Tabernacle)
Ruth Bange (Minister)
Bonnie Haubrich (Minister)
Ronald Haubrich
Madalon Elam

Karen Herring
Dean Herring

Heather Collins
Bonnie Cook

Pam LaTour

Bob Bastean
Mark Bernbrock
Duke Collins
Shirley A Williams

Becky Ebbing
Glen Ebbing

Lucille Schachtsiek
Katie Zbornak

Sunday, 8:00 AM

Rose Maguire (Tabernacle)
Mike Bernhardt (Minister)
Nancy Bernhardt (Minister)
Mike Davison
Marti Rossmiller

Gerry Salfen
Pat Steinkamp

Gerald Duesterhaus
Mark Lawrence

Deborah Franke
Jeanne Smith

Thomas Liesen
Dick McKinney
Mike Moenning
Kevin Steinkamp

Mark Thompson
Kristina Thompson

Joyce Kuse
Greg Kuse

Sunday, 10:00 AM

Wayne Tuley (Tabernacle)
Dick Boll (Minister)
Kay Boll (Minister)
Ann Gage
Terri Many

Haley Young
Bryan Young
Sarah Young

Mary Beth Young
Greg Young

Nancy Weede

Ed Dawson
Anna Hinkamper
Russ Hinkamper
Marvin Schreacke

Deanna Turnbaugh
Brooke Turnbaugh
Donald Turnbaugh
Ryan Turnbaugh

Karen Kalberer
Steve Krueger

July 12 - July 13

Communion Minister - Mass

Gift Bearer

Greeter Gathering Space

Lector

Usher

Greeter South Door

Greeter West Door

Saturday, 5:00 PM

Phyllis Schulte (Tabernacle)
John Bichsel (Minister)
Rachell Hinkamper (Minister)
Marie John
Mary Jo Terwelp

Shelby Beckman
Kathy Beckman
Gary Beckman
Glenn Beckman

Blake Bozarth
Luke Bozarth
Ty Bozarth
Ellie Bozarth
Matt Bozarth

Volunteer now

John Bozarth
Terry Simons
Larry Steinkamp
Tim Terwelp

Ed Duesterhaus
Terry Duesterhaus

Peg Seeley
Debbie Smith

Sunday, 8:00 AM

Dan Meade (Tabernacle)
Kathleen A Hummel (Minister)
Linda Morrison (Minister)
Brad Morrison
Sherry Boyer

Marjorie Schlueter
Steve Schlueter

Casey McGartland
Brandon McGartland

Mandy Young
Michael Young

Dick McKinney
Mike Moenning
Joe Weise
Volunteer now

Frank Flesch
Pat Lawrence

Richard Elsenpeter
Carolyn Jo Weise

Sunday, 10:00 AM

Doug Luther (Tabernacle)
Pam Luther (Minister)
Dottie Buckman (Minister)
Renae Henning
Bob Schmitt

Mike Boll
Julie Boll
Madeline Boll

Abigail Kline
William Venertloh
Micahel Venertloh
Angel Venvertloh
Bruce Venvertloh

Katie Douglas

Ed Dawson
Scott Douglas
Zane Douglas
Zavier Douglas

Evelyn Gengenbacher
Sharolyn Rice

Adam Miller
Michelle Miller

July 19 - July 20

Communion Minister - Mass

Gift Bearer

Greeter Gathering Space

Lector

Usher

Greeter South Door

Greeter West Door

Saturday, 5:00 PM

Holly Dix (Tabernacle)
Cecelia Dix (Minister)
Sue Kelley (Minister)
Laura Peterson
Madalon Elam

F. Faylene Knuffman
Betty Nichols

Carol Price
Raymond Price

Terri Zaerr

Mark Bernbrock
Ken Hermann
Kevin Phillips
Jim Schrand

Donna Decker
Lennie Decker

Susan Peters
Rick Zaerr

Sunday, 8:00 AM

Marti Rossmiller (Tabernacle)
Mike Davison (Minister)
Don Kelly (Minister)
Nancy Kelly
Ed Lohman

Rose Ruzicka
Ken Ruzicka

Ken Goerlich
Clare Goerlich

Pam LaTour

Jeannie Brod
Brian Brod
Gerry Salfen
Terry Simons

Mary Kay Brown
Robert Brown

Sydney Walz
Kade Walz
Riley Walz
John Walz
Stacie Walz

Sunday, 10:00 AM

Nancy Schodroski (Tabernacle)
Bill Schodroski (Minister)
Charlotte Buckman (Minister)
Ernie Buckman
Janet Conover

Connor McDowell
Jamie McDowell
Mark McDowell
Lauren McDowell
Emma McDowell

David Young
Michelle Young

Laurie Brink

Dan Brink
Amy Douglas
Kelli Gooding
Alexia/Maddux Gooding

Terry Stromquist
Julie Stromquist

Patrick Gerveler
Sue Ann Gerverler

July 26 - July 27

Communion Minister - Mass

Gift Bearer

Greeter Gathering Space

Lector

Usher

Greeter South Door

Greeter West Door

Saturday, 5:00 PM

Mary Schoenekase (Tabernacle)
Gregory Schoenekase (Minister)
Fran Graff (Minister)
Tom Graff
Ruth Bange

Bob Orr
Faye Orr

Gary Mertz
Paula Mertz

Bonnie Haubrich

Bob Bastean
Ronald Haubrich
Lee John
Shirley A Williams

Nathan Boyer
Lauren Boyer
Ashley Boyer
Mary Lynn Tucker

Ron Peters
Ann Peters

Sunday, 8:00 AM

Thomas Liesen (Tabernacle)
Mike Bernhardt (Minister)
Nancy Bernhardt (Minister)
Rose Maguire
Annette Johnson

Crystal Cornwell
John Cornwell

Carson Boyer
Samantha Boyer

Deborah Franke
Jeanne Smith

Ted Johnson
Mark Lawrence
Dick McKinney
Mike Moenning

John Butler
Diane Butler

Kathy Jochem
Larry Jochem

Sunday, 10:00 AM

Ralph Peters (Tabernacle)
Barbara Peters (Minister)
Karen Cawthon (Minister)
Michael Grant
Jane Grant

George Meyer
Holly Meyer

Jim McDowell
Connie McDowell

Jill Mason

Collin Altgilbers
Mark Cawthon
Ed Dawson
Marvin Schreacke

Debbie Naught
Brian Naught

Gale Hill
Annette Hill

© 2005-2014 Rotunda Software - Volunteer Scheduling Solutions. Powered by Ministry Scheduler Pro